اینترنت اشیا

تویا، بزرگترین پلتفرم اینترنت اشیا دنیا

تویا، شرکتی که در سال 2014 متولد شد توانست تا پایان 30 ژوئن 2021، در بیش از 220 کشور جهان و 100 هزار فروشگاه، خدمات خود را ارائه کند. (خدماتی که شامل ایجاد زیرساخت‌های مناسب جهت گسترش اینترنت اشیا می‌باشد و اکنون این شرکت توانسته خود را به عنوان بزرگترین پلتفرم اینترنت اشیا دنیا معرفی کند)

**پلتفرم چیست؟

به مجموعه‌ای از سخت‌افزارها و نرم‌افزارها، که بستری را فراهم می‌کنند تا ما بتوانیم به هدف نهایی خود برسیم، پلتفرم می‌گویند. یکی از پلتفرم‌های قدرتمندی امروزی، اینستاگرام است. (این مجموعه‌ از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهایی تشکیل شده که خروجی‌ اش می‌شود همان چیزی که عموم مردم از آن استفاده می‌کنند)، یا تلگرام نوع دیگری از پلتفرم است. (پس پلتفرم، ساختار یا بستری است، که به ما اجازه می‌دهد کاری را انجام دهیم) اما در زمینه اینترنت اشیا و هوشمندسازی تجهیزات، بزرگترین پلتفرم دنیا توسط شرکت تویا به وجود آمده و این شرکت سهم بزرگی از رشد صنعت هوشمندسازی اشیا را به خود اختصاص داده است.

**خط زمانی

2014.. تویا متولد شد.

2015.. اولین ماژول Wi Fi ساخته شده توسط تویا، رونمایی شد. (این ماژول، جزیی از زیرساخت‌های اینترنت اشیا می‌باشد)

2016.. شرکت تویا برنده جایزه بهترین سخت‌افزارهای هوشمند چین شد.

2017.. اولین کنفرانس تجاری در مورد اینترنت اشیا برگزار شد.

2018.. شرکت تویا برنده جایزه پلتفرم به هم پیوسته هوشمند شد. (همچنین برنده جایزه ترمینال‌های هوشمند شد) (دومین کنفرانس تجاری اینترنت اشیا هم در این سال برگزار شد)

2019.. تویا جایزه نوآوری در صنعت اینترنت اشیا را برنده شد و جز 25 استارتاپ برتر دنیا قرار گرفت، به نوشته مجله معتبر فوربس.

2020.. کنفرانس‌های تجاری‌ دیگری در زمینه اینترنت اشیا برگزار شد، جزییات بررسی گردید و تفاهم‌ نامه‌هایی بین تویا و دولت‌های محلی امضا شد.

2021.. سهام تویا در بورس نیویورک عرضه شد تا قدم مهم دیگری در جهت توسعه اینترنت اشیا برداشته شود.

آینده.. جهانی که در آن همه چیز هوشمند شده باشد، جهانی پر از ممکن‌ها!

این، خلاصه‌ای از مسیر تویا تا به امروز بود، مسیری که باعث شد تویا به بزرگترین پلتفرم اینترنت اشیا دنیا تبدیل شود./پایان

اینترنت اشیا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --