اینترنت اشیا

آینه هوشمند HiMirror Plus با قابلیت نورپردازی متنوع معرفی شد

با گذشت چند ماه از عرضه نخستین آینه هوشمند به بازار، اکنون در نمایشگاه CES از نسخه جدید آن به نام HiMirror Plus رونمایی شده است، که قیمتی برابر با 259 دلار دارد، یعنی 70 دلار گران تر از نمونه قبلیست.

این آینه به سیستم نورپردازی محیطی جدیدی مجهز شده که می تواند شرایط نوری مختلفی را شبیه سازی کند، تا بتوانید بر اساس آنها بهترین آرایش ممکن را برای چهره خود انتخاب کنید؛ البته شاید در نهایت بیشترین کاربرد آن در ثبت سلفی های متنوع و جذاب باشد.

اینترنت اشیا

همچنین وسیله جانبی با نام HiSkin معرقی شده که نوعی اسکنر دستی به شمار می رود. این اسکنر مجهز به حسگرهای نوری با قرار گرفتن روی صورت یا قسمت های دیگر بدن، می تواند ساختار پوست فرد و نقاط قوت و ضعف آن را شناسایی کرده و راهکارهایی را برای مراقبت بهتر از پوست به او پیشنهاد دهد.

اینترنت اشیا

البته افرادی که با این گجت در CES کار کرده اند، می گویند اگر نورپردازی های مختلف را در نظر نگیریم، مدل پلاس هیچ تفاوتی با HiMirror قبلی ندارد و کنترل صوتی آن نیز به همان اندازه ضعیف است.

وسیله جانبی HiSkin نیز به کار همه نمی آید، چون افراد معدودی را خواهیم یافت که به صورت لحظه ای نگران میزان رطوبت و ملاتونین پوست بدن خود باشند.

اینترنت اشیا

با این تفاسیر، بازار اصلی این محصول را می توان افراد خودشیفته، دوستداران سلفی، و متخصصین زیبایی چهره دانست که در پلتفرم های مختلف از جمله یوتوب به ارائه آموزش های تصویری می پردازند. به نقل از engadget/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --